Magic Mittens – Pletené rukavice na dotykovou obrazovku

Teplé pletené rukavice s vodivou vrstvou na prstech, které zahřejí vaše ruce a ochrání je před chladem a větrem, zatímco můžete chatovat, surfovat na internetu, fotografovat a psát zprávy – aniž byste je museli sundat z rukou!

Jsou nepostradatelným zimním módním doplňkem a skvělým nápadem na dárek!

420 + doprava zdarma

Barva

Vyčistit

Barva:

  • Objednejte dnes, obdržíte pát., 02.12.
  • 14denní právo na vrácení produktu
payment methods
Varno plačevanje
100% bezpečný nákup
Hitra dostava
Rychlé doručení
Brezplačna poštnina
Doprava zdarma
Preverjena kvaliteta izdelkov
Osvědčená kvalita

Dejte si pozor, abyste při používání telefonu nebo tabletu neprochladli!

Rukavice Magic Mittens vám umožňují používat dotykovou obrazovku a mít ruce v teple, protože si nemusíte rukavice sundávat.

Zimní módní doplněk pro bezproblémové brouzdání na telefonu

Můžete bezstarostně telefonovat a chatovat, psát zprávy, procházet web, fotografovat – i když je venku zima.

Tlusté, měkké a teplé rukavice

Rukavice jsou upleteny z měkké příze. Pro efektivní uchování tepla mají uvnitř další vrstvu z plstěné příze a dvouvrstvý elastický pásek, který pevně obepíná zápěstí a tak chrání dlaň před chladem a větrem.

Pro všechna zařízení s dotykovou obrazovkou

Obě rukavice mají vodivou vrstvu v horní části palce a ukazováčku, která funguje na všech zařízeních s dotykovou obrazovkou – telefonech, tabletech, bankomatech, navigačních zařízeních… A nebojte se – rukavice obrazovku nepoškozují!

Kamkoli jdete

Při čekání na autobus, dojíždění do práce, běhu, chůzi a práci si můžete příjemně zahřát ruce.

Zachyťte každý okamžik zimních radovánek!

Magic Mittens jsou skvělou volbou, pokud chcete udělat momentku nebo se podívat na zprávy při lyžování, bruslení, surfování, sáňkování nebo jiných venkovních aktivitách.

Univerzální velikost a extrémně elastický materiál

Rukavice jsou vyrobeny z extrémně elastického materiálu, který je dostatečně pružný, aby seděl na většinu dívčích a ženských rukou.

Ideální dárek pro vaše milované

Měkké a teplé rukavice jistě potěší vaše blízké, zvláště ty, které rády chatují a píší na telefonu. 😉

Balík vám doručí GLS Slovinsko, obvykle už následující pracovní den po odevzdání objednávky. Garanci a reklamace můžete uplatnit písemně na e-mail [email protected]

Často kladené otázky

Dodání je ZDARMA bez ohledu na počet objednaných produktů a bez ohledu na celkovou cenu vaší objednávky.
Produkt si můžete objednat přímo prostřednictvím našich webových stránek. Pokud chcete, můžete nás také kontaktovat a provést objednávku telefonicky na čísle 234 290 644 nebo e-mailem na adrese [email protected]
Samozřejmě! Rádi produkt vyměníme nebo vrátíme částku, za kterou jste jej pořídili. Je důležité vrátit produkt nepoužívaný, nepoškozený a v původním obalu.
Snažíme se odeslat objednávku ve stejný den nebo následující pracovní den po zadání objednávky. Objednávku tedy obvykle obdržíte do 1–2 pracovních dní po zadání objednávky. Jsme však také závislí na logistických sítích, na které bohužel nemáme žádný vliv. Existuje jistá možnost zpoždění, například zpoždění dodávky do našeho skladu nebo zpoždění dodávky na vaši adresu. V případě zpoždění vás budeme informovat e-mailem.
Fakturu a české pokyny obdržíte na svou e-mailovou adresu. Pokud je omylem smažete, kontaktujte nás a rádi vám je zašleme znovu.
Na všechny produkty, na které se vztahuje zákonná záruka, nabízíme jednoletou záruční dobu.
V případě jakékoli pomoci, objednávek nebo dotazů jsme vám k dispozici na čísle 234 290 644 a na e-mailu [email protected]
Za produkty můžete platit platebními kartami, přes PayPal nebo na dobírku.
Zásilky jsou doručovány doručovací službou GLS. Doručovatel vás bude před doručením kontaktovat. Pokud nejste doma, můžete si domluvit bezplatný transfer zásilky na své pracoviště nebo na jinou adresu.
Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě, a proto všechny naše produkty pečlivě vybíráme. Produkty mají ověřenou kvalitu a jsou vyrobeny z bezpečných materiálů a v souladu s normami EU.
delivery
Doprava zdarma
satisfaction warranty
Záruka spokojenosti
safe buy
100% bezpečný nákup
EU seller
EU obchodník