Vivo Gloves – Kompresní rukavice

Kompresní rukavice jsou navrženy tak, aby zvyšovaly průtok krve a zmírňovaly únavu a napětí rukou. Jsou vhodné zejména pro lidi s bolavýma a oteklýma rukama.

Díky otevřeným prstům je lze nosit při každodenních činnostech a lze je také používat při fitness a cvičení k ochraně vašich rukou.

Rukavice jsou k dispozici ve 3 velikostech – v závislosti na průměru dlaně.

499 + doprava zdarma

Velikost (průměr dlaně)

Vyčistit

Velikost (průměr dlaně):

  • Objednejte dnes, obdržíte pát., 02.12.
  • 14denní právo na vrácení produktu
payment methods
Varno plačevanje
100% bezpečný nákup
Hitra dostava
Rychlé doručení
Brezplačna poštnina
Doprava zdarma
Preverjena kvaliteta izdelkov
Osvědčená kvalita

Kompresní rukavice zlepšují krevní oběh a zmírňují únavu rukou. Doporučují se zejména osobám s bolavýma a oteklýma rukama, s artritidou nebo poraněním rukou.

Poskytují rukám příjemný pocit a podporu.

Rukavice mohou používat také lidé, kteří mají brnění rukou, ztuhlost prstů, špatný krevní oběh a studené ruce, zanícené nervy, bolest a „trhání“ v rukou (neuropatie).

Jsou vyrobeny z příjemného vzdušného materiálu (směs bavlny a elastanu), který nezpůsobuje pocení rukou, takže je můžete nosit celý den.

Díky designu s otevřenými prsty je můžete snadno nosit při každodenních úkolech – telefonování, používání počítače, vaření, fitness, běhu a dalších činnostech.

Snadno v nich můžete držet a přenášet věci a dotýkat se jich.

Lze je také nosit jako ochranu před chladem nebo jako ochranu rukou při cvičení nebo outdoorových aktivitách.

Rukavice jsou k dispozici ve 3 velikostech, v závislosti na průměru dlaně přes klouby.

Vlastnosti:
✔ Zmírnění únavy a napětí rukou
✔ Podpora krevního oběhu
✔ Proti bolavým, ztuhlým rukám a mravenčení
✔ Proti otokům prstů
✔ Vyrobeno z příjemného a vzdušného materiálu
✔ Otevřené prsty umožňují nosit rukavice během každodenních činností
✔ Jsou vhodné pro každodenní použití

Materiál: 85 % bavlna, 15 % lycra
Velikost: k dispozici ve 3 velikostech (v závislosti na průměru dlaně).
Údržba: Prát na 30 °C, sušit na vzduchu.

Balík vám doručí GLS Slovinsko, obvykle už následující pracovní den po odevzdání objednávky. Garanci a reklamace můžete uplatnit písemně na e-mail [email protected]

Často kladené otázky

Dodání je ZDARMA bez ohledu na počet objednaných produktů a bez ohledu na celkovou cenu vaší objednávky.
Produkt si můžete objednat přímo prostřednictvím našich webových stránek. Pokud chcete, můžete nás také kontaktovat a provést objednávku telefonicky na čísle 234 290 644 nebo e-mailem na adrese [email protected]
Samozřejmě! Rádi produkt vyměníme nebo vrátíme částku, za kterou jste jej pořídili. Je důležité vrátit produkt nepoužívaný, nepoškozený a v původním obalu.
Snažíme se odeslat objednávku ve stejný den nebo následující pracovní den po zadání objednávky. Objednávku tedy obvykle obdržíte do 1–2 pracovních dní po zadání objednávky. Jsme však také závislí na logistických sítích, na které bohužel nemáme žádný vliv. Existuje jistá možnost zpoždění, například zpoždění dodávky do našeho skladu nebo zpoždění dodávky na vaši adresu. V případě zpoždění vás budeme informovat e-mailem.
Fakturu a české pokyny obdržíte na svou e-mailovou adresu. Pokud je omylem smažete, kontaktujte nás a rádi vám je zašleme znovu.
Na všechny produkty, na které se vztahuje zákonná záruka, nabízíme jednoletou záruční dobu.
V případě jakékoli pomoci, objednávek nebo dotazů jsme vám k dispozici na čísle 234 290 644 a na e-mailu [email protected]
Za produkty můžete platit platebními kartami, přes PayPal nebo na dobírku.
Zásilky jsou doručovány doručovací službou GLS. Doručovatel vás bude před doručením kontaktovat. Pokud nejste doma, můžete si domluvit bezplatný transfer zásilky na své pracoviště nebo na jinou adresu.
Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě, a proto všechny naše produkty pečlivě vybíráme. Produkty mají ověřenou kvalitu a jsou vyrobeny z bezpečných materiálů a v souladu s normami EU.
delivery
Doprava zdarma
satisfaction warranty
Záruka spokojenosti
safe buy
100% bezpečný nákup
EU seller
EU obchodník